Urodziny dla dzieci to jedna z najważniejszych imprez w życiu dziecka . Jakie atrakcje dzieci lubią najbardziej?? Kultowa wata cukrowa, gry,tańce, zabawy prowadzone przez profesjonalnego animatora w stroju, malowanie twarzy, bańki mydlane, kolorowe zwierzątka z balonów. Coś jeszcze?? Proponujemy zabawę w zamkach dmuchanych, różne pokazy i wiele,wiele więcej. Zapewniamy, że Twoje dziecko i jego goście zapamiętają na długo to wyjątkowe przyjęcie! W sezonie letnim proponujemy najtańsze pakiety w Polsce wraz z dmuchańcami.

Uroczystości rodzinne typu chrzciny, komunie, wesela to czas „wielkiej nudy” dla dzieci. Dzieci preferują aktywną formę spędzania czasu i poszukują atrakcji. My wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebą i organizujemy strefę zabaw. W miły i jednocześnie bezpieczny sposób wypełnimy dzieciom czas, odciążając przy tym rodziców i opiekunów Nasze usługi są idealnym sposobem na niezapomniane chwile w rodzinnym gronie dla dzieci a także dla dorosłych.

W cenie każdego pakietu dostajesz ubezpieczenie OC, fakturę vat. Potwierdzone zlecenie na 100% zostanie profesjonalnie wykonane.